Škola, která inspiruje

Moje představa. Jak bych to tady chtěla.

My starší děti často chceme ve škole běhat, ale pořád nám to je zakazováno, nemůžeme se honit ani rvát. Můžeme jedině venku, ale tam nás zase sprdnou sousedi nebo se poraníme o kládu atd. Ale venku je teď zima a není to tak super, když nemáme polštáře a neozývá se náš řev, já vím je to zvláštní. Ale takhle to vidíme my děti! Tak mám jen jednu prosbu, učitelé, děti, rodiče: Co si o tom myslíte vy? Je to svobodná škola, takže my to takhle chceme, ale problém je v tom, že to moc ruší, my se nejdeme rvát s úmyslem je to náhoda a když máme jít ven, tak si neřekneme pojďte se rvát ven, totooooooo už není ono. Kdybychom to odhlasovali na malém sněmu, tak by jsme to tu museli nějak přestavit. Přes

Lekce plavání

S Áňou chodím na plavání a moc mě to baví. Je to Super. Jednou jsme běhali po páse, který je z desek spojených takovými pásky a proskakujeme takovou obručí. Nevím z čeho to je, je to asi z polystyrenu.

Těšíme se na nové děti

V září jsem přišla jako nová a teď se tady cítím jako doma. Sice to seznamování ze začátku není tak lehké, ale tady to bylo lehké. Sice se občas pohádáme, ale pak jsme zase všechny spolu. Když se zeptáme kluků, tak by chtěli kluka ve svém věku. My bychom taky chtěly nějakou starší holku k nám do školy. V 6. ročníku jsme jenom 3. Terka, Šimon a já. Šimon mě strašně štve, ale s Terkou je to fajn. Chtěla bych, aby k nám do třídy přišly nějaké další děti. Aby nás bylo víc starších. A taky tu máme skupinu dětí, která provádí nové děti po škole. Teď se tu byli podívat Sam a Sofie. Moc se jim tady líbilo.

Oblíbené příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Následujte nás
  • Škola Kairos Facebook
  • Facebook Social Icon

KONTAKT

 

ZŠ Kairos, z. ú.
Lomená 158,
Dobřichovice 252 29

 

Email: info@skolakairos.cz

ředitelka: Mgr. Petra Jirků

Tel.: +420 602 148 081


Bankovní účet: 2672900/5500

Datová schránka: bqk97qb


IČ: 04435117

© 2020 Kairos. S láskou a úctou k dětem.

© 2020 Kairos. With love and respect for children.